Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/users/pasipo01/public_html/domains/s3publishing.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Medycyna Energii w Terapiach i Życiu Czlowieka – S3Publishing

Medycyna Energii w Terapiach i Życiu Czlowieka

95.00

James L. Oschman

Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka pokazuje całkowicie nową perspektywę poprzez przedstawienie systemu szybkiej komunikacji w ciele, który jest w stanie czuć i odpowiadać na swoje środowisko energetyczne.

ISBN 978-83-942605-0-7

Zamów w:

virgobooks.pl

Kategoria:

Opis

Jakie są granice potencjału ciała człowieka w procesach zdrowienia i podnoszenia jego wy-dajności fizycznej? Medycyna energii w terapiach i życiu człowieka pokazuje całkowicie nową perspektywę poprzez przedstawienie systemu szybkiej komunikacji w ciele, który jest w stanie czuć i odpowiadać na swoje środowisko energetyczne. System ten jest podłożem, na którym dochodzi do współpracy całego organizmu. Choroby i urazy osłabiają obwody regulacji, któ-rych ciało używa dla podtrzymywania wysokiego poziomu funkcjonowania oraz zarówno dla procesów zdrowienia, jak i dla osiągniecia optymalnej wydajności w kaZdej dziedzinie życia. By stać się lepszym terapeutą, zawodnikiem czy artystą wymagana jest lepsza kooperacja we-wnątrz sięgającej każdej naszej komórki ciała sieci tkanki łącznej – powięzi. Oddziałuje ona na każdą część ciała oraz wszystkie jego systemy.

Medycyna Energii w Terapiach i Życiu Czlowieka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Medycyna Energii w Terapiach i Życiu Czlowieka”