Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /home/users/pasipo01/public_html/domains/s3publishing.com/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Architektura żywej powięzi człowieka – S3Publishing

Architektura żywej powięzi człowieka

145.00

Jean-Claude Guimberteau, Colin Armstrong

Pięknie ilustrowana książka i DVD wprowadzające w tajniki pracy dr. Guimberteau. Jest on pierwszą osobą która opublikowała wideo pokazujące struktury tkanki powięzi żywego organizmu.

ISBN 978-83-942605-1-4

Zamów w:

virgobooks.pl

 

versusmedicus.pl

 

fizjomix.pl

Kategoria:

Opis

Pięknie ilustrowana książka i DVD wprowadzające w tajniki pracy dr. Guimberteau. Jest on pierwszą osobą która opublikowała wideo pokazujące struktury tkanki powięzi żywego organizmu. Bazując na swoich obserwacjach stworzył on własny koncept wielowłókienkowej organizacji struktur w ciele. W koncepcie tym to mikrowakuola jest podstawową jednostką architektury ciała. Filmy zawarte na DVD potwierdzają teorię tensegracji cytoszkieletów komórek oraz połączenie ich z pozakomórkową matrycą opisywaną przez Jamesa Oschmana. Wiadomości zawarte w książce oraz towarzyszące jej filmy na płycie DVD są wielce pomocne w zrozumieniu wpływu technik wykonywanych przez osteopatów, masażystów i innych terapeutów medycyny manualnej. Dr Guimberteau tłumaczy zasady według których zorganizowane są włókna tkanki łącznej człowieka które jednocześnie zapewniają jego ciału stabilność i ruchomość.

Architektura żywej powięzi człowieka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Architektura żywej powięzi człowieka”